OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PRACOWNIKÓW SŁUŻBY BHP

Oddział Kraków

Strefa członkowska

 Witaj w strefie członkowskiej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP

 

Od 1 czerwca 2014 r. został wprowadzony nowy system ewidencjonujący opłacanie składek członkowskich Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział Małopolska.

 

Wprowadzono zakładkę STREFA CZŁONKOWSKA na oficjalnej stronie www.osps-bhp.krakow.pl w której po zalogowaniu każdy Członek Stowarzyszenia może:

  • sprawdzić aktualny stan w płatnościach z tytułu składek członkowskich /dane od 2010 r./

  • uczestnictwo w szkoleniach i seminariach organizowanych przez OSPSBHP oddział Małopolska – stan wg danych od 01.01.2014 r.

  • uaktualnić swoje dane personalne oraz dane dotyczące Zakładu Pracy

Dane te będą wykorzystywane do komunikacji z Członkami Stowarzyszenia dlatego bardzo prosimy, aby wszyscy zaktualizowali swoje dane w terminie do końca czerwca 2014 r.

Czas potrzeby na aktualizację to 3-5 minut.

 

W oparciu o zaktualizowane dane wystawione zostaną dla każdego Członka Stowarzyszenia Karty Członkowskie – plastikowa karta na wzór karty kredytowej, która posłuży do identyfikacji oraz docelowo jako login do logowania się w STREFIE CZŁONKOWSKIEJ. Karta Członkowska będzie miała datę ważności 31.12.2016 r.

 

Sposób logowania się w STREFIE CZŁONKOWSKIEJ

Członkowie Stowarzyszenia automatycznie wpisani w STERFĘ CZŁONKOWSKĄ tj. osoby będące już Członkami Stowarzyszenia podczas logowania wpisują:

 

Login – wpisujemy podany na deklaracji członkowskiej nasz e-mail

Hasło – jako hasło startowe przypisane jest nam nasze imię bez polskich znaków, pisane z małych liter.

Przykład:

Login: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hasło: pawel

 

Prosimy już podczas pierwszego logowania o zmianę hasła startowego na indywidualne wybrane przez każdego logującego się Członka Stowarzyszenia.

 

Jeżeli występują problemy z logowaniem powodem może być niewłaściwy e-mail wpisany jako login lub jego brak w STREFIE CZŁONKOWSKIEJ – nie wszystkie osoby podawały na deklaracjach członkowskich swój e-mail.

W taki przypadku prosimy wpisać:

 

Login – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hasło – jako hasło startowe przypisane jest nam nasze imię bez polskich znaków, pisane z małych liter.

Przykład:

Login Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hasło: jan

 

Prosimy już podczas pierwszego logowania o zmianę hasła startowego na indywidualne wybrane przez każdego Członka Stowarzyszenia.

 

Całość informacji na temat STREFY CZŁONKOWSKIEJ zawiera szczegółowa instrukcja link!!!!

 

W przypadku ostatecznej niemożności logowania w STREFIE CZŁONKOWSKIEJ prosimy o kontakt poprzez e-mail z prośba o pomoc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pozdrawiam

 

Paweł Kania

 

Członek Zarządu

Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP

Koordynator ds. Finansowo- organizacyjnych

 

Dołącz do nas!

Zarejestruj się i zostań Członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział Kraków.